TÁBORY

Rodinné tábory

Rodinné tábory – Cesta do budoucnosti a ještě dál … od 12.-17.7. 2021 (Poslův Mlýn, Doksy), 8.-14.8. 2021 (Kytlice)

Tábor pro babičky s vnoučaty

Tábory pro babičky s vnoučaty Cesta do budoucnosti a ještě dál … od 19.-24.7. 2021 (Poslův mlýn, Doksy), 1.-7.8. 2021 (Kytlice)

Seniorské tábory

Seniorský tábor Cesta do budoucnosti a ještě dál … od 21.-26.8. 2021 (Poslův Mlýn, Doksy)

Příměstské tábory

Příměstské tábory Podrobnosti již brzy.

Kam jezdíme ?

RS - Poslův Mlýn

Již několikátý rok jezdíme do Rekreačního střediska Poslův Mlýn Doksy, kde máme také svojí animační základnu a půjčovnu.

 

Pochvalujeme si zde především výborné zázemí pro děti (dětské hřiště, nafukovací trampolína, vodní nádrž s písečnou pláží, plážový volejbal, tělocvičny, učebny, krásné čisté prostředí).

V okolí je také krásná příroda, středisko je hned vedle lesů (kde pořádáme naše soutěže a oblíbené stezky odvahy). V dosahu Poslova Mlýna je spousta možností na výlety (výlet na parník, Máchovo jezero, Čtyřlístek, Zámek Doksy, atd.)

 

Ubytování v tomto areálu je zajištěno v bungalovech, který má 4 vchody. V každém vchodě jsou vždy dva pokoje, které mají společné sociální zařízení.
 

Penzion U Skály

Pobyty pořádáme také v krásné Kytlici v Penzionu U Skály, který se nachází v krásné přírodě mezi lesy. Taktéž zde najdete mnoho vyžití pro děti (nafukovací trampolína, dětské hřiště, volejbalové a fotbalové hřiště, krytý stan a salónek). Ubytování v tomto areálu je zajištěno v penzionu (sociální zařízení na pokoji) či v chatkách (společné sociální zařízení).

Kromě nádherné přírody si tu každý rok pochvalujeme i vynikající domácí prostředí a stravu. V dosahu penzionu je kouzelné přírodní koupaliště a Skalní divadlo, které velmi rádi navštěvujeme.

Podrobnosti o ubytování

Protože jedete s dětmi na tábor, není možné očekávat ubytování hotelového stylu. V obou případech se jedná o táborový styl ubytování, kde ale najdete čisté a příjemné prostředí. Rodiče mají se svými dětmi vždy vlastní pokoj. V případě Tábora pro babičky s vnoučaty, tam k babičce s jedním dítětem připojujeme další dvojici (babička s podobně nebo stejně starým dítětem). Díky tomu se tak u nás navazují nová přátelství a krásné vztahy.

 U starších dětí nad 9 let můžeme zařídit ubytování společně s dalšími dětmi (stejně či podobně starými) a Vás umístit společně s dalšími třemi babičkami hned do vedlejšího pokoje. Budete mít tedy téměř 100% dozor nad svými vnoučaty.

Stravovaní

Pro všechny naše táborníky máme zajištěnou stravu 5 x denně. Víme totiž, že jedlíci jsou nejen děti, ale i babičky a rodiče.

Těšit se můžete na snídaně ve formě švédských stolů (v táborové variantě), svačinku, oběd (polévka, hlavní jídlo), svačinku a večeři.

Jaké jsou výhody?

Náš tábor je skvělou dovolenou pro akčnější babičky, které se nebojí se svým vnoučetem vyrazit za dobrodružstvím, zábavou a sportovními aktivitami.

Jelikož s Vámi pojede vyškolený tým pedagogů, můžete si zajít na kávičku s dalšími babičkami a mezitím bude o Vaše děti kvalitně postaráno.

Program

Pokud jste s námi už někdy byli, pak víte co vás čeká. Pokud jste ale s námi ještě nikdy nebyli, pak se připravte na to že s námi zažijete spoustu nových zážitků, vyzkoušíte si neobvyklé aktivity, zavzpomínáte na táborové časy, znovu v sobě probudíte soutěživého ducha a prožijete spoustu adrenalinu a kolektivního dobrodružství. S námi se nebudete nudit ani minutu.

Doporučujeme pro rodiny co chtějí společně zažít nové dobrodružství a nebojí se zapojovat do různých výzev. V případě tábora pro babičky – tam doporučujeme pobyt aktivnějším babičkám, či babičkám co se opět nebojí nových věcí a rádi se seznamují s novými lidmi.

Co o nás řekli ?

Děkujeme organizátorům za krásný týden babiček s vnoučátky, bylo to úžasné splnilo to moje očekávání na 1000 %
p. Petirová
Tábor pro babičky s vnoučaty
Bezva tábor,bezva parta prostě to nemá chybu,díky.
p. Katuščáková
Tábor pro babičky s vnoučaty
Skvělá a veselá parta se spoustou nápadů, pozitivní energií a aktivním životním stylem. Jen tak dál... 🙂
p. Mikulová
Tábor
Skvěle a zcela nově organizovaný prázdninový čas, pro babičky s vnoučaty, strávený aktivně.Stále spoustu nových her,soutěží...,úžasná atmosféra,perfektní mladí lidé ve vedení BEZVA PARTY jsme si všichni velmi oblíbili .Jsou to naši kamarádi a prázdniny bez nich si už nedovedeme představit!Těšime se na Vás zase za rok!!!
p. Svobodová
Tábor pro babičky s vnoučaty
Super letní tábory pro babičky s dětmi. Zúčastnila jsem se již třikrát a vždy byl tábor bezvadně zorganizovaný, vždy s novým tématem, soutěžemi, hrami i naučně-vzdělávacími akcemi pro děti.
p. Kadlecová
Tábor pro babičky s vnoučaty