TÁBORY

Rodinné tábory

Rodinný tábor 2. – 8.8 2020 Voláme všechny kouzelníky, hadí ženy, chrliče ohňů, mentalisty,...

Tábor pro babičky s vnoučaty

Tábor pro babičky s vnoučaty  13. – 18.7 a 9. – 15. 8 Voláme...

Seniorské tábory

Seniorský tábor 16. – 22.8 2020 Voláme všechny kouzelníky, hadí ženy, chrliče ohňů, mentalisty,...

Příměstské tábory

Potřebujete Vaše ratolesti pohlídat o prázdniny a hledáte variantu, kde se nejlépe něco naučí,...

Kam jezdíme ?

RS - Poslův Mlýn

Již několikátý rok jezdíme do Rekreačního střediska Poslův Mlýn Doksy. Pochvalujeme si zde především výborné zázemí pro děti (houpačky, nafukovací trampolína, vodní nádrž s písečnou pláží, plážový volejbal, krásné čisté prostředí).V okolí je také krásná příroda, středisko je hned vedle lesů (kde pořádáme naše oblíbené stezky odvahy). Pravidelně nám zde jezdí také vláček pro děti a absolvujeme i výlety do okolí (ZOO park Doksy, výlet na parník, atd.)
 

RS - Penzion U sklály

Pobyty také pořádáme v krásné Kytlici v Penzionu U Skály, který se nachází v krásné přírodě mezi lesy. Taktéž zde najdete mnoho vyžití pro děti (nafukovací trampolína, průlezky, hřiště) Ubytování v tomto areálu zařizuje v penzionu či chatkách, které jsou součástí areálu.

Podrobnosti o ubytování

Protože jedete s dětmi na tábor, neočekávejte od nás 4* hotel s wellnes, ale pozor masáže máme na programu. Naše ubytování je, ale i přesto velmi pěkné a čisté. U menších dětí 3-8 let preferujeme ubytování společně s babičkami, k Vám vždy připojíme další dvojici (babička s podobně nebo stejně starým dítětem).

 U starších dětí nad 9 let můžeme zařídit ubytování společně s dalšími dětmi (stejně či podobně starými) a Vás umístit společně s dalšími třemi babičkami hned do vedlejšího pokoje. Budete mít tedy téměř 100% dozor nad svými vnoučaty.

Stravovaní pro děti

Děti budou stravováni 5 x denně, zajištěn je pro ně také pitný režim po celý den.

Stravovaní pro babičky

Stravujeme se po stylu tábornickém, tedy v jídelně 3x denně. K tomu vždy dostanete něco ke „sváče“ oblíbené jsou koláčky ke kávičce nebo čerstvé ovoce a zelenina, pro kterou organizátoři jezdí do nedalekého obchodu, kam si můžete dle potřeby také kdykoliv zajet s nimi.

Jaké jsou výhody?

Náš tábor je skvělou dovolenou pro akčnější babičky, které se nebojí se svým vnoučetem vyrazit za dobrodružstvím, zábavou a sportovními aktivitami.

Jelikož s Vámi pojede vyškolený tým pedagogů, můžete si zajít na kávičku s dalšími babičkami a mezitím bude o Vaše děti kvalitně postaráno.

Co o nás řekli ?

Děkujeme organizátorům za krásný týden babiček s vnoučátky, bylo to úžasné splnilo to moje očekávání na 1000 %
p. Petirová
Tábor pro babičky s vnoučaty
Bezva tábor,bezva parta prostě to nemá chybu,díky.
p. Katuščáková
Tábor pro babičky s vmoučaty
Skvělá a veselá parta se spoustou nápadů, pozitivní energií a aktivním životním stylem. Jen tak dál... 🙂
p. Mikulová
Tábor