Tábor pro babičky s vnoučaty

Tábor pro babičky s vnoučaty Letní Vánoce 3. - 9.7. 2022 (Poslův Mlýn, Doksy), 31.7. - 6.8. 2022 (Kytlice)

Nesem Vám noviny – poslouchejte! Vánoce v létě s Bezva partou – to jinde nezažijete. Vánoční skřítci, vůně cukroví a jehličí, koledy, světýlka, dárečky, tradice a silvestrovské oslavy s velkolepým ohňostrojem. S námi nemusíte čekat na zimu a vše zažijete s pořádnou dávkou zábavy už v létě. Nepřijdete ani o tradiční zimní radovánky jako jsou lyže, sáně nebo pořádná koulovaná. Prožijte s námi bezva adventní týden plný adrenalinu, zábavy a neobvyklých aktivit. Bez prskavek tvrdil Slávek, na Štědrý den nelze být – jen s Bezva partou Vánoční čas i v létě můžete mít.

Plánujete jak si užijete s dětmi prázdniny?

Máte o prázdniny často na starost neposedná vnoučata? Chcete si užít dovolenou a zároveň si užít čas s vašimi vnoučaty? Občas vám dochází nápady, jak děti na celý týden zabavit? Chtěli byste si odpočinout od plotny a věnovat čas společným chvílím? Chtěli byste zažít se svými vnoučátky něco nevšedního, neobyčejného a užít si spoustu legrace?

 

Jsme přesně to, co hledáte. Nabízíme kompletní program zajištěný po celý týden, pro společně strávený čas s vnoučátky, s ostatními babičkami a s bezva partou lidí.

Chcete jet s vašimi vnoučaty na tábor?

Jak vypadá dobrodružný tábor pro babičky s vnoučaty?

Pobyt blízko přírody, který je koncipován jako dobrodružný, zábavný a sportovní tábor pro rodiče s dětmi. Víme, jak zabavit babičky, ale především víme jak na jejich neposedná a hravá vnoučátka. Na tento týden budete vzpomínat ještě dlouho a to nám věřte.

Co můžeme nabídnout dětem?

Celotáborová hra plná zábavy v kolektivu dalších dětí, zábavné aktivity (diskotéky, večerní promítání filmů/pohádek, stezka odvahy, taneční podložky). Soutěže s rodiči, soutěže individuální i týmové, sportovní aktivity (street dance, zorbing, indoboardy, rafty, paddleboardy, atd.), kreativní činnosti, tematické kostýmy a spoustu dalšího …

Co můžeme nabídnout babičkám?

Navázaní bližšího vztahu se svým vnoučátkem při společných hrách a aktivitách. Kromě toho poznáte další fajn „babičky“ ve svém věku. Budete mít možnost zasoutěžit si i mezi dospělým kolektivem (vědomostními hry, noční bojovka, šifrovací soutěže, neobvyklé aktivity). Připraveny jsou pro vás i sportovní činnosti, zpívání u táboráku, ruční práce, výlety po okolí, rehabilitační cvičení, jóga, novinky ze světa zdraví. Jednotlivé aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou vždy uzpůsobeny věku dětí a zdravotnímu stavu babiček. Připraveny jsou pro Vás i sportovní činnosti, zpívání u táboráku, ruční práce, výlety po okolí, rehabilitační cvičení, jóga, novinky ze světa zdraví. Jednotlivé aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou vždy uzpůsobeny věku dětí a zdravotnímu stavu babiček.stezka odvahy).