ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Pro školy

Pro vaši školu v přírodě máme spoustu zábavných programů na klíč

Full servis

Co znamená full servis ?

Bezstarostný, radostný, zábavný a záživný týden plný aktivit, obsahuje veškeré níže uvedené položky, bez kterých se školy, školky ani jiné velké skupiny neobejdou. Naším mottem je: „Bez starostí a podle Vašich představ“ rádi tedy vše přizpůsobíme Vašim požadavkům a přáním.

Ubytování

Dětem se vždy líbí tam, kde je spoustu zábavy, atrakcí a možností k zažití velkého dobrodružství. Naší základnou je krásné reakreační středisko Poslův Mlýn Doksy, které může nabídnout vše co školy, školky a velké skupiny požadují – sportovní hřiště, učebny, velké tělocvičny, zrcadlový sál, písčitá pláž s možností koupání a spoustu dalšího. Ubytování je možné v budovách, kde je vše potřebné jak pro děti tak pro dospělé (kuchyňka, sociální zařízení, vytápění v případě velkého mrazíku). Ubytování je možné také v chatkách.

Strava

O to, aby děti měly stále plná bříška se postarají naši skvělí kuchaři, a to hned pětkrát denně. Velcí jedlíci se nemusí ničeho obávat, jelikož se mohou mimo plánovanou stravu nadlábnout v kiosku, kde naleznou spoustu dobrot. V případě výletů pak kuchaři připravují balíček na cestu.

Doprava

Z města do přírody a zase zpět. Tak přesně takto vás dopraví naši řidiči autobusů či minibusů. Domluveny máme jen a pouze kvalitní dopravce, kteří sem tam i nějaký ten drobek snesou. Stačí jen dorazit na Vámi určené místo odjezdu a zbytek už zvládneme společně.

Animátoři

Náš kolektiv disponuje zkušenými vychovateli, ale také vysokoškoláky, kteří jsou plni elánu a zábavných nápadů. Díky této kombinaci vám ani vašim dětem nezmizí úsměv z tváře a budou mít spoustu historek k vyprávění. Nad vším tímto drží pevnou ruku zkušený a za vše zodpovědný hlavní vychovatel, který spolu s ostatními připravuje program plný dobrodružství a nových zážitků.

Učebny

V našich učebnách najde každý své místo, kde se bude cítit skvěle a pohodlně a nebude prožívat chvíle, jako kdyby seděl ve staré škole. Moderní vybavení jako je například dataprojektor, DVD a CD přehrávače,  televizor i reproduktory, zajistí efektivní vtáhnutí do dnešního moderního světa.

Zdravotní dozor

Zdraví na prvním místě. Tím se vždy a všude řídíme. Kontrolu nad vším má proškolený zdravotník, který dětem věnuje své veškeré úsilí. Rozdává léky, kdy je potřeba, kontroluje hygienické podmínky, pomáhá se zbavit otravných klíšťat či pomůže při štípnutí včely. Jeho výbava se rovná hotové lékarně. Jsme neradi, když se to stává, ale i když je potřeba zajet k nejbližšímu lékaři, přebírá nad vším kontrolu náš skvělý zdravotník.

Noční hlídač

Pokud je potřeba nočního hlídače pak je ve střehu náš strejda Eda a teta Běta. Ty jsou vždy připraveni a ve střehu. Jejich úkolem je hlídat toulající se děti po zahájení večerky až do skončení, tedy chvíle, kdy zazní všemi oblíbené slovo VSTÁVAT.

CELODENNÍ PROGRAM

Soutěže, zábavné hry a spousta skvělých zážitků. To vše nabízí naše tematické soutěže, které pro děti připravujeme ve Vámi zvolený čas (povětšino v  odpoledních či večerních hodinách). Děti s námi zvládnou procestovat celý svět v tématu ,,Cesta kolem světa‘‘ svůj sportovní um ukáží na táboře s tématem ,,Olympijské hry‘‘ a nemine je ani spousta jiných bezvadných etapových her, které máme pro děti připravené.