Seniorské tábory

Tábor pro babičky s vnoučaty Letní Vánoce 3. - 9.7. 2022 (Poslův Mlýn, Doksy), 31.7. - 6.8. 2022 (Kytlice)

Nesem Vám noviny – poslouchejte! Vánoce v létě s Bezva partou – to jinde nezažijete. Vánoční skřítci, vůně cukroví a jehličí, koledy, světýlka, dárečky, tradice a silvestrovské oslavy s velkolepým ohňostrojem. S námi nemusíte čekat na zimu a vše zažijete s pořádnou dávkou zábavy už v létě. Nepřijdete ani o tradiční zimní radovánky jako jsou lyže, sáně nebo pořádná koulovaná. Prožijte s námi bezva adventní týden plný adrenalinu, zábavy a neobvyklých aktivit. Bez prskavek tvrdil Slávek, na Štědrý den nelze být – jen s Bezva partou Vánoční čas i v létě můžete mít.

Máte rádi příjemně strávený čas ve společnosti stejné věkové kategorie?

Jste společenský, komunikativní a rádi trávíte volný čas aktivně, s úsměvem a spousty zážitků? Nebojte se nás kontaktovat, tábory pro seniory děláme už šestým rokem a vždy s velkým úspěchem. Na našem táboře si užijete například relaxaci v podobě masáže, ale také posedíte ve společnosti výborné hudby a za přítomnosti someliéra a výborného vína. Nebude chybět ani parta mladých lidí, co se postará o to, aby zábava nestála ani na minutu.

Chcete si užít týden s přáteli ve své věkové kategorii?

Jak vypadá dobrodružný tábor pro seniory?

Pobyt blízko přírody, který nazýváme „Tábory pro seniory“ je realizován v duchu mladých let, do kterých se společně vracíme zábavnými aktivitami, soutěžemi, vědomostními hry, sportovními činnostmi, zpíváním u táboráku, ručními pracemi, rehabilitačním cvičením a výlety po okolí. Tábory jsou vždy uzpůsobeny zdravotnímu stavu účastníka a veškeré aktivity námi nabízené jsou zcela dobrovolné.

Co děláme jinak?

Našim cílem je dát dohromady partu bezva lidí, kteří zavzpomínají na mladá léta, zažijí spoustu zážitků a dobrodružství, vyzkouší neobvyklé a netradiční aktivity a dle svého zdravotního stavu si zasportují. Naše akce jsou vždy v různém tématu (námořníci, indiáni, atd…), kreativní jedinci si s námi přijdou na své. Naší prioritou je ukázat této věkové kategorii jejich přednosti, znovuobjevit někdy ztracenou chuť a elán pro nové věci. S námi probudíte sportovního a soutěživého ducha. S námi probudíte sportovního a soutěživého ducha.