Rodinné tábory

Tábory pro rodiče s dětmi Letní Vánoce 10. - 16.7. 2022 (Poslův Mlýn, Doksy), 7. - 13.8. 2022 (Kytlice)

Nesem Vám noviny – poslouchejte! Vánoce v létě s Bezva partou – to jinde nezažijete. Vánoční skřítci, vůně cukroví a jehličí, koledy, světýlka, dárečky, tradice a silvestrovské oslavy s velkolepým ohňostrojem. S námi nemusíte čekat na zimu a vše zažijete s pořádnou dávkou zábavy už v létě. Nepřijdete ani o tradiční zimní radovánky jako jsou lyže, sáně nebo pořádná koulovaná. Prožijte s námi bezva adventní týden plný adrenalinu, zábavy a neobvyklých aktivit. Bez prskavek tvrdil Slávek, na Štědrý den nelze být – jen s Bezva partou Vánoční čas i v létě můžete mít.

Plánujete jak si užijete s dětmi prázdniny? Chtěli byste společně zažít něco neobvyklého ? Chcete dětem dopřát spoustu nových věcí, adrenalinu, nových kamarádů, ale přitom to vše prožívat s nimi? Chcete sami poznat nové přátele a probudit v sobě soutěživého ducha?

Nabízíme vše výše zmíněné. S námi se nebudete nudit ani minutu a k tomu všemu vyzkoušíte spoustu neobvyklých aktivit, sportovních her a soutěží

Naše Bezva parta se na vás už teď moc těší.

Chcete vyrazit na TÁBOR PRO RODIČE S DĚTMI ?

Jak vypadá dobrodružný tábor pro rodiny s dětmi?

Pobyt blízko přírody, který je koncipován jako dobrodružný, zábavný a sportovní tábor pro rodiče s dětmi. Víme, jak zabavit dospělé i jejich neposedné a hravé ratolesti. Na tento týden budete vzpomínat ještě dlouho a to nám věřte.

Co můžeme nabídnout dětem?

Celotáborová hra plná zábavy v kolektivu dalších dětí, zábavné aktivity (diskotéky, večerní promítání filmů/pohádek, stezka odvahy, taneční podložky). Soutěže s rodiči, soutěže individuální i týmové, sportovní aktivity (street dance, zorbing, indoboardy, rafty, paddleboardy, atd.), kreativní činnosti, tematické kostýmy a spoustu dalšího …

Co můžeme nabídnout rodičům?

Ani rodiče nezůstanou pozadu. Celotáborovou hru absolvují společně s dětmi a s dalším nadšenci v jednom týmů. Připravena je pro ně masáž, v případě pobytu v Kytlicích také vířivka a sauna. Večerní zábavné programy, šifrovačky, soutěže a adrenalinové aktivity.