Příměstské tábory

Příměstské BEZVA tábory ve vaší firmě

Lámete si hlavu s letními prázdninami? Dovolenou jste si vyčerpali a sehnat hlídání je nadlidský výkon? Možná i vaši zaměstnanci řeší tyto problémy… Chcete jim pomoct? Bezva parta nabízí řešení. Jaké?

Příměstský tábor pod vedením zkušených lektorů, stravou a pitným režimem po celý den a nabitým zážitkovým sportovně-vzdělávacím programem. Vy se nemusíte o nic starat. Vše zařídíme. Zajistíme přihlášky, potřebné dokumenty a povedeme komunikaci s rodiči.

Jak takový příměstský tábor vypadá?

Zaměstnanci přivedou děti na předem domluvené míst (ideálně přímo do práce, pokud na to vyčleníte místnost, pokud ne, zajistíme místo jinde). Po skončení zábavného dne odchází s dětmi opět domů. Čas podřídíme pracovní době vašich zaměstnanců. 

V průběhu dne se mohou jejich rodiče bez starostí naplno věnovat svým pracovním povinnostem a jejich děti budou mezitím prožívat BEZVA neopakovatelný den. 

Veškerý čas trávíme s dětmi venku, plánujeme výlety a výpravy za velkým dobrodružstvím. Příměstské tábory jsou vždy tematické. Výběr je vždy ve vašich rukou

Jak staré děti se mohou přihlásit?

Tábor doporučujeme pro děti od 5 do 12 let. Po domluvě lze přizpůsobit věk dětí vašim požadavkům.

Na co se mohou děti těšit?

Každý tábor, bez ohledu na téma, se snažíme dělat nezapomenutelným. Chceme, aby děti odcházely šťastné a spokojené, proto jsme pro ně připravili pestrou škálu činností – netradiční sporty (lukostřelba, kindball, zorbing, indoboardy), adrenalinové zážitky, výtvarné tvoření, vědecké poznání, rébusy a hádanky, soutěže, výlety, výpravy za pokladem a mnohem více. 

Chci nezávaznou objednávku

Chcete zažít Bezva léto na příměstském táboře s Bezva partou ?