Jak vypadá dobrodružný tábor pro rodiny s dětmi?
pobyt blízko přírody, který je koncipován jako dobrodružný, zábavný a sportovní tábor pro přátele, babičky dědečky a rodiče s dětmi. Víme, co potřebují dospělí, rodiče či babičky i jejich neposedné a hravé ratolesti. A proto jsme pro Vás připravili týden na který budete dlouho vzpomínat.

 

Co můžeme nabídnout dětem?
Celotáborová hra plná zábavy v kolektivu dalších dětí, zábavné aktivity (diskotéky, večerní promítání filmů/pohádek, noční bojová hra, stezka odvahy), soutěže s rodiči, soutěže individuální i týmové, sportovní aktivity (street dance, break dance, volejbal, rafty, atd.), kreativní činnosti, výlet po okolí, tematické kostýmy, jízda vláčkem a spoustu dalšího …

Co můžeme nabídnout rodičům?
Ani rodiče nezůstanou pozadu. Mohou se zúčastnit programu, který jsme pro ně připravili jako například rodinné focení, párové masáže, zajímavé přednášky, pro maminky kosmetika, pro tatínky herní večer a spoustu dalšího …

Kam jezdíme? 
Již několikátý rok jezdíme do Rekreačního střediska Poslův Mlýn Doksy. Pochvalujeme si zde především výborné zázemí pro děti (houpačky, nafukovací trampolína, vodní nádrž s písečnou pláží, plážový volejbal, krásné čisté prostředí).V okolí je také krásná příroda, středisko je hned vedle lesů (kde pořádáme naše oblíbené stezky odvahy). Pravidelně nám zde jezdí také vláček pro děti a absolvujeme i výlety do okolí (ZOO park Doksy, výlet na parník, atd.)

Podrobnosti o ubytování/stravě
Protože jedete s dětmi na tábor, neočekávejte od nás 4* hotel s wellnes, ale pozor masáže máme na programu. Naše ubytování je, ale i přesto velmi pěkné a čisté. U menších dětí 3-8 let preferujeme ubytování společně s babičkami, k Vám vždy připojíme další dvojici (babička s podobně nebo stejně starým dítětem). U starších dětí nad 9 let můžeme zařídit ubytování společně s dalšími dětmi (stejně či podobně starými) a Vás umístit společně s dalšími třemi babičkami hned do vedlejšího pokoje. Budete mít tedy téměř 100% dozor nad svými vnoučaty.

Stravování pro děti
Děti budou stravováni 5 x denně, zajištěn je pro ně také pitný režim po celý den.

Stravování pro dospělé
Stravujeme se po stylu tábornickém, tedy v jídelně 3x denně. 

Jaké jsou výhody?
Náš tábor je skvělou dovolenou pro akčnější rodiče i prarodiče, kteří se nebojí se svými dětmi vyrazit za dobrodružstvím, zábavou a sportovními aktivitami.

Jelikož s Vámi pojede vyškolený tým pedagogů, můžete si zajít na kávičku s dalšími babičkami a mezitím bude o Vaše děti kvalitně postaráno.