Tábor pro babičky s vnoučaty  13. – 18.7 a 9. – 15. 8

Voláme všechny kouzelníky, hadí ženy, chrliče ohňů, mentalisty, artisty, komedianty, klauny, provazochodce a jiné úžasné a zajímavé bytosti do šapitó. V manéži se po vás shání pan principál, který si pro vás připravil 6 dní plných zábavy, kouzel, triků, adrenalinu nejen pro děti, ale nezapomněl ani na dospělé.

Neváhejte ani minutu a pojeďte s námi na cirkusový tábor! Představení zanedlouho začíná. Principál a Bezva parta se vás už nemohou dočkat.

Více informací na
Registrace zde – https://bezvaakce.webooker.eu

Máte doma neposedná vnoučata? Chcete si  užít dovolenou a zároveň si užít čas s vašimi vnoučaty? Jsem přesně to, co hledáte. Nabízíme kompletní program zajištěný po celý týden, pro společně strávený čas s vnoučaty, s ostatními babičkami a s bezva partou lidí. Pokud máte rádi během dne mít čas na kávu a chvilku odpočinku, přesně tohle naše agentura umí. V tuhle chvíli právě naši instruktoři se budou plně věnovat Vašim vnoučátkům a vy můžete mít chvilku čas pro sebe a odpočinek. 

Jak vypadá dobrodružný tábor pro babičky s vnoučaty?
pobyt blízko přírody, který je koncipován jako dobrodružný, zábavný a sportovní tábor pro babičky s jejich vnoučaty. Víme, co potřebují babičky a i jejich neposedná a hravá vnoučátka a proto jsme pro Vás připravili týden na který budete dlouho vzpomínat.

Co můžeme nabídnout dětem?
Spoustu zábavy v kolektivu dalších dětí, zábavné aktivity (diskotéky, večerní promítání filmů/pohádek, noční bojová hra, stezka odvahy), soutěže s babičkami, soutěže individuální i týmové, sportovní aktivity (street dance, break dance, volejbal, rafty, atd.), kreativní činnosti, výlet po okolí, jízda vláčkem a spoustu dalšího … 

Co můžeme nabídnout babičkám?
Navázaní bližšího vztahu se svým vnoučátkem při společných hrách a aktivitách. Kromě toho poznáte další fajn „babičky“ ve svém věku, který je neomezený, ale preferujeme babičky starší 40 let :-D. Budete mít možnost zasoutěžit si i mezi dospělým kolektivem (vědomostními hry, noční bojovka, stezka odvahy).

Připraveny jsou pro Vás i sportovní činnosti, zpívání u táborákuruční práce, výlety po okolí, rehabilitační cvičení, jóga, novinky ze světa zdraví. Jednotlivé aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou vždy uzpůsobeny věku dětí a zdravotnímu stavu babiček.