Seniorský tábor 16. – 22.8 2020

Voláme všechny kouzelníky, hadí ženy, chrliče ohňů, mentalisty, artisty, komedianty, klauny, provazochodce a jiné úžasné a zajímavé bytosti do šapitó. V manéži se po vás shání pan principál, který si pro vás připravil 6 dní plných zábavy, kouzel, triků, adrenalinu nejen pro děti, ale nezapomněl ani na dospělé.

Neváhejte ani minutu a pojeďte s námi na cirkusový tábor! Představení zanedlouho začíná. Principál a Bezva parta se vás už nemohou dočkat.

Více informací na
Registrace zde – https://bezvaakce.webooker.eu

Máte rádi příjemně strávený čas ve společnosti stejné věkové kategorie? Jste společenský, komunikativní a rádi trávíte volný čas aktivně, s úsměvem a spousty zážitků? Nebojte nás kontaktovat, tábory pro seniory děláme už pátým rokem a vždy s velkým úspěchem, na našem táboře si užijete například relaxaci v podobě masáže, ale také posedíte ve společnosti výborné hudby a za přítomnosti someliéra a výborného vína. 

Jak vypadají naše tábory?
Pobyty blízko přírody, který nazýváme „Tábory pro pionýry v nejlepších letech“ jsou realizovány v duchu mladých let, do kterých se společně vracíme zábavnými aktivitami, soutěžemi, vědomostními hry, sportovními činnostmi, zpíváním u táboráku, ručními pracemi, rehabilitačním cvičením a výlety po okolí. Tábory jsou vždy uzpůsobeny zdravotnímu stavu účastníka a veškeré aktivity námi nabízené jsou zcela dobrovolné.

Co děláme jinak?
Našim cílem je dát dohromady partu bezva lidí ve věku 50+, kteří zavzpomínají na mladá léta, zažijí spoustu zážitků a dobrodružství, naučí se novým věcem, zjistí novinky ze světa zdraví a dle svého zdravotního stavu si zasportují. Naše akce jsou vždy v různém tématu (námořníci, indiáni, atd…), kreativní jedinci si s námi přijdou na svéNaší prioritou je ukázat věkové kategorii 50+, jejich přednosti, znovuobjevit někdy ztracenou chuť a elán pro nové věci.

S námi probudíte sportovního a soutěživého ducha.