Rodinný tábor 2. – 8.8 2020

Voláme všechny kouzelníky, hadí ženy, chrliče ohňů, mentalisty, artisty, komedianty, klauny, provazochodce a jiné úžasné a zajímavé bytosti do šapitó. V manéži se po vás shání pan principál, který si pro vás připravil 6 dní plných zábavy, kouzel, triků, adrenalinu nejen pro děti, ale nezapomněl ani na dospělé.

Neváhejte ani minutu a pojeďte s námi na cirkusový tábor! Představení zanedlouho začíná. Principál a Bezva parta se vás už nemohou dočkat.

Více informací na
Registrace zde – https://bezvaakce.webooker.eu

Plánujete jak si užijete s dětmi prázdniny? Chcete si zároveň užít čas s přáteli? Nabízíme kvalitně využitý volný čas pro Vaše děti ale právě i pro Vás. Program je zaměřený jak na sport, zážitek, oddych, relaxaci, stmelení a nového poznání.

Jak vypadá dobrodružný tábor pro rodiny s dětmi?
pobyt blízko přírody, který je koncipován jako dobrodružný, zábavný a sportovní tábor pro přátele, babičky dědečky a rodiče s dětmi. Víme, co potřebují dospělí, rodiče či babičky i jejich neposedné a hravé ratolesti. A proto jsme pro Vás připravili týden na který budete dlouho vzpomínat.

Co můžeme nabídnout dětem?
Celotáborová hra plná zábavy v kolektivu dalších dětí, zábavné aktivity (diskotéky, večerní promítání filmů/pohádek, stezka odvahy, taneční podložky, … ), soutěže s rodiči, soutěže individuální i týmové, sportovní aktivity (street dance, break dance, zorbing, volejbal, atd.), kreativní činnosti, tematické kostýmy a spoustu dalšího …

Co můžeme nabídnout rodičům?
Ani rodiče nezůstanou pozadu. Mohou se zúčastnit programu, který jsme pro ně připravili jako například rodinné focení, párové masáže, zajímavé přednášky, pro maminky kosmetika, pro tatínky herní večer a spoustu dalšího …